Побудова апки Daily Routine. Найкращі архітектурні практики

Вітаю, колеги!

Після проходження невеличких курсів виникло бажання попрактикуватись і написати якусь апку для себе самого. Одразу ж придумав, що це могла б бути заміна мого фізичного блокноту, в якому я щодня відмічаю для себе завдання, які мрію перетворити на звички: пити воду там, бігати і т.д. в такому роді.

Перша ж ідея - зробити простенький об’єкт з полями у виглядів чекбоксів. Все просто і зрозуміло. Але якщо подумати трішки наперед, то виникає декілька проблем з точки зору користувача:
а) якщо захочеться додати нову звичку, то користувачу треба просити адміна це зробити.
б) якщо якась звичка вже сформувалась остаточно і нема потреби далі її трекати, то було б кльво мати можливість її заархівувати - зробити неактивною, щоб вона зникал зі списку щоденних задач, але при цьому не видалалясь повністю, бо хочеться мати доступ до історичних даних для роботи зі статистикою і аналітикою (це окрема тема).

Тому питання - як краще побудувати дата-модель, щоб реалізувати подібний фукнціонал? Коли є певний ліст тасків-чекбоксів, які користувач може додавати/архівувати без допомоги адміна. І ці таски формуються на кожен день у вигляді сторінки з чекбоксами.

Загалом, чи є якісь грунтовні ресурси з найкращими прикладами по дата-моделінгу? На трейлхеді якось не знаходиться нічого “жирного” з багатьма прикладами - лише окремі проекти зі своїми моделями в кожному.