Salesforce Digest #39

Це тридцять дев’ятий випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше 🚀

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.


Статті, варті уваги

EXPLORING GRAPHQL API IN SALESFORCE
GraphQL — це мова запитів для отримання необхідних даних за допомогою API. Дозволяє клієнтам запитувати на сервері саме ті дані, які їм потрібні, що робить його більш ефективним і гнучким порівняно з традиційними REST API.

Salesforce Industries: The Next Step in Your Career?
Salesforce Industries — це набір готових рішень Salesforce CRM, адаптованих до того, як працюють певні галузі. Іншими словами, це набір додатків, які є керованими пакетами, розташованими поверх основної платформи Salesforce.

All You Need to Know About Dynamic SOQL Query
Динамічні можливості SOQL в Salesforce, як саме краще використовувати та деякі нюанси, про які ви, можливо, не знали — описані в даній статті.

End of Life of Permissions on Profiles
Salesforce оголосив про деякі зміни, пов’язані із Permissions на Profiles. Дуже корисна інформація саме для адмінів, адже це глобальні зміни, що зачеплять всі організації.

Improve Apex Code Quality Using SFDX Scanner
SFDX Scanner — це плагін для автоматизації сканування коду Apex. Використання плагіна SFDX Scanner покращує якість коду, позначаючи потенційні вразливості в коді.


Подкасти

Episode 182: SFDX-Hardis with Nicolas Vuillamy
У цьому подкасті розповідається, як SFDX-Hardis дозволяє адміністраторам і розробникам виконувати складні завдання за допомогою простих команд, не потребуючи глибоких знань Git або SFDX.

Episode 185: Data Cloud with Danielle Larregui
Як Commerce Cloud, Marketing Cloud і Data Cloud від Salesforce можна використовувати разом для створення інтелектуальних маркетингових кампаній на основі даних.


Нові статті на форумі

Einstein Chatbot
У цій статті розповідається про Einstein Chatbot, а також приділяється увага таким речам, як Omni-Channel, Lightning Knowledge Base, Embedded Service Deployment та інше…


Нові відео на каналі

🎥 Salesforce: Lightning Web Components (LWC)