Salesforce Digest #40

Це сороковий випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше 🚀

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.


Статті, варті уваги

10 New Salesforce Flow Features in Winter ’24
Оновлення Winter ’24 представило кілька чудових нових функцій, а також безліч покращень для Salesforce Admins і всі вони варті уваги!

HANDLE HEAP SIZE FOR APEX CODE OPTIMIZATION
Чудові поради по “Best Practises”, зокрема про те, як уникнути error повідомлення “Apex heap size too large” та зменшити розмір використаної heap пам’яті.

Salesforce Financial Services Cloud Implementation Guide
Ви вирішили використовувати Salesforce Financial Services Cloud, але, можливо, не знаєте, з чого почати? Тоді ця стаття саме для вас: вона допоможе швидко налаштувати процес, та ви дізнаєтесь про всі переваги Financial Service Cloud.

Preventing Memory Leaks in JavaScript: Best Practices with Code Examples
“Memory leaks” в JavaScript можуть мати значний вплив на продуктивність і надійність вашої програми. Розуміючи основні причини “Memory leaks” та дотримуючись найкращих практик, ви можете запобігти виникненню цих проблем у своєму коді.

The Salesforce CLI sf (v2) Is Here! — Part 2
Salesforce CLI (command line interface) є одним із головних інструментів розробки на платформі Salesforce, і, як і будь-який інший інструмент, він розвивається з часом. Ця публікація є другою із серії блогів із двох частин про sf (v2), новий і вдосконалений інтерфейс Salesforce CLI.


Подкасти

Episode 189: Practical DevOps with Rob Cowell
У цьому подкасті розповідається про роль і важливість Salesforce DevOps для ефективного отримання якісних результатів, а також про ключові компоненти Salesforce DevOps, що включають комунікацію, співпрацю, невеликі поступові зміни та автоматизацію.

Episode 187: File and Event Security with Jagannathan Padmanabhan
Обговорення моделі безпеки Salesforce із нульовою довірою та принципу найменших привілеїв. Пояснення ролі Salesforce Shield у безпеці платформи.


Нові статті на форумі

Platform Events
У цій статті розповідається про Platform events, про event-driven-підхід в архітектурі, де це використовується, та розібрано декілька практичних прикладів, що допоможе краще зрозуміти матеріал.

1 Вподобання