Salesforce Digest #41

Це сорок перший випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше 🧑‍💻

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.


Статті, варті уваги

Einstein GPT for Developers Now Available
Починаючи з цього тижня – ця захоплююча функція у відкритому бета-тестуванні! Тож всі, кому цікаво, – мають змогу її протестувати.

EXPORT DATA FROM LIGHTNING WEB COMPONENT TO EXCEL SHEET
У цій статті надано покрокове керівництво з прикладом коду щодо експорту даних із веб-компонента Lightning в Excel за допомогою бібліотеки JS “write-excel-file”.

Understanding the Salesforce Data Import Tool
У цій публікації розглянуто основні інструменти імпорту даних Salesforce. Після перегляду ви будете мати всі знання, які необхідні для його ефективного використання.

What Is the Order of Execution in Salesforce? A Comprehensive Guide
Чудовий гайд про роботу Salesforce Order of Execution. Дасть вам краще розуміння, в якій саме послідовності зберігаються дані в Salesforce.

Save Time and Boost Efficiency with Slack’s New Modular Automation Tools
Модульні інструменти автоматизації Slack є цінним доповненням до платформи, що дає змогу розробникам автоматизувати процеси та підвищити продуктивність.


Подкасти

Episode 190: GPT for Developers with Bhanudas Tanaka
Обговорення потенціалу штучного інтелекту для революції в розробці Salesforce. Майбутнє AI в Salesforce і потенціал GPT і Flow GPT для створення коду та метаданих.

Episode 192: The Role of Architects with Mike Topalovich
В подкасті мова йде про перетин штучного інтелекту та архітектурного дизайну та його наслідки з точки зору інновацій, управління ризиками та покращених процесів проектування.


Нові статті на форумі

How to Track Field Changes in Salesforce: A Guide to History Tracking Fields
Гайд по “Field History Tracking” дасть вам відповідь на такі питання як: Що це таке? Як налаштувати? Як використовувати?


Цей вересень ми присвятили темі Lightning Web Components та опублікували 4 статті:

▶ LWC basics

▶ LWC markup basics

▶ Communication between Lightning Web Components

▶ LWC communication with Apex and Salesforce

В них говорили, як можна здогадатися з назв, про принципи побудови компонентів, базові принципи та особливості розмітки у LWC, комунікації компонентів між собою та про те, як можна використовувати вбудовані методи LWC для звернення до Apex-контролерів та отримання даних з бази даних Salesforce.

2 Вподобання