Salesforce Digest #44

Це сорок четвертий випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше 🧑‍💻

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.


Статті, варті уваги

Reports and Dashboards to Support Salesforce Forecasting
Чудова стаття про Salesforce функціонал, який дозволяє робити прогнози. Оскільки в більшості випадків цим функціоналом зневажають та не розуміють користь, яку можна отримати від прогнозування, стаття допоможе зрозуміти, чому вам варто спробувати це рішення.

ACCESSING EXTERNAL CREDENTIAL PARAMETERS OF NAMED CREDENTIAL IN SALESFORCE APEX

Named та External Credential дані є критично важливими інструментами для безпечного підключення даних у Salesforce. У цій статті ми побачимо, як додати параметри автентифікації до зовнішніх облікових даних і отримати доступ до цих параметрів у Salesforce Apex Code. Я інтегрував Salesforce для доступу до токенів.

Salesforce Artificial Intelligence for Sales Cloud to Increase Productivity and Growth
Salesforce AI for Sales Cloud, а також додаткові можливості (як-от вбудований помічник-пілот для відділу продажів) дозволяють кожному спеціалісту з продажу, керівнику та операційній групі продавати швидше, розумніше та ефективніше протягом усього процесу продажу, підвищуючи продуктивність продажів і дохід від бізнесу.

Prompt Engineering for Salesforce Developers
Оперативні інженерні методи, якщо їх застосувати правильно, можуть допомогти вам зробити все правильно, краще і, що найважливіше, швидше.

Query More Data with Nested SOQL Queries in the REST API
Об’єднайте кілька викликів API в один виклик API, щоб спростити свій код і зменшити кількість викликів API, які зараховуються до вашого щоденного ліміту.


Подкасти

Episode 205: Data, AI, and MuleSoft with Ajay Kumar

Еволюція та вплив штучного інтелекту (AI), включаючи його трансформаційний потенціал у різних галузях промисловості та його здатність підвищувати IQ людини.

Episode 206: Building Chatbots with Apex

Розробка та використання чат-ботів на платформі Salesforce.

Важливість використання штучного інтелекту в дизайні чат-бота для розуміння намірів клієнта та запобігання потенційним розбіжностям.


Нові статті на форумі

Інструменти розробки OmniStudio

У цій статті йдеться про декларативний інструмент створення складних бізнес-рішень на платформі Salesforce під назвою OmniStudio.

Lifecycle Hooks in LWC

Lightning Web Components (LWC) пропонують потужний та ефективний спосіб створення інтерактивних та адаптивних веб-додатків. Однією з ключових особливостей, яка сприяє їхній ефективності, є концепція Lifecycle Hooks.

2 Вподобання