Salesforce Digest #45

Це сорок п’ятий випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше 🧑‍💻

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.


Статті, варті уваги

Salesforce Ecosystem Job Trends and Layoffs Update 2024

За посиланням можна буде ознайомитись з трендами екосистеми Salesforce у 2024. Які виклики та можливості нам готує 2024 рік.

ULTIMATE GUIDE TO MONITORING PLATFORM EVENTS USING STREAMING MONITOR

Platform Events в Salesforce — це потужна функція що забезпечує інтеграцію та зв’язок між різними частинами вашої організації Salesforce і зовнішніми системами в масштабований і слабко зв’язаний спосіб.

Wait Elements in Flow: How Do They Differ from the Old Pause Element?

Елемент паузи дозволяє додавати дії на основі часу до автоматично запущених і запущених за розкладом потоків. Хоча це не один із елементів, який ви використовуєте щодня, раніше він був одним із основних елементів потоку. Однак у випуску Winter '24 Salesforce представив три нові елементи Wait замість елемента Pause.

Salesforce App Development: Best Practices

У цій статті розглянуто різні типи пакетів і описано процес публікації пакетів у Salesforce AppExchange, відмічені переваги, недоліки, вимоги до часу та потенційні проблеми, пов’язані з розробкою пакетів.

Moving on from the Ant Migration Tool to sf CLI (v2)

З оновленням Spring 24 Salesforce припиняє використання Ant Migration Tool, утиліти на основі Java/Ant для переміщення метаданих Salesforce. Припинення використання Ant Migration Tool робить Salesforce CLI основним інструментом для використання Salesforce metadata services.


Подкасти

Episode 210: Spring ’24 Release Highlights with Mohith Shrivastava

Удосконалення мови Apex, оновлення веб-компонентів Lightning (LWC) разом із покращенням продуктивності завдяки контролю версій компонентів і вбудованим API JavaScript.

Episode 209: Screen Flow Latest Features with Adam White

Найновіші функції в Salesforce, включаючи “reactive screens” та “repeater component” для ”screen flows”.


Нові статті на форумі

Introduction to Salesforce flows. Part 2

Це наступна стаття із серії про Salesforce Flow де буде детально розглянуто всі типи Flows в Salesforce, та їх налаштування.

1 Вподобання