Salesforce Digest #48

Це сорок восьмий випуск щомісячного дайджесту про Salesforce!

Збираємо для вас лише найцікавіше :technologist:

Якщо ви пропустили попередні розсилки — їх все ще можна переглянути тут.

Статті, варті уваги

15 Hottest Salesforce Summer ’24 Features For Admins

The Salesforce Summer ‘24 release вже не загорами, тому давайте зануримося в найпопулярніші декларативні функції Salesforce Summer ‘24

EFFICIENT WAYS TO DEBUG SALESFORCE PLATFORM EVENTS

Якщо ви мали справу з Salesforce platform events, то ця стаття може стати вам в нагоді, де представлено 10 найкращих методів налагодження events платформи Salesforce.

Using Custom Metadata Types in Flow without Get

Custom metadata types у Salesforce є потужним інструментом для керування конфігураціями та налаштуваннями додатків без необхідності розгортання коду.
Це надає адміністраторам і розробникам гнучке та масштабоване рішення для керування поведінкою програм.

Bring Snowflake Data In Seamlessly with Salesforce Connect

Salesforce Connect забезпечує плавну інтеграцію даних у межах системи, дозволяючи користувачам переглядати, шукати та змінювати дані, які зберігаються за межами вашої організації Salesforce.

Accessing Object Data with Salesforce Platform APIs

Платформа Salesforce надає широкий спектр API із широким спектром можливостей для доступу до даних у вашій організації. Ця стаття допоможе вам вирішити, які API найкраще підходять саме для вашого випадку.


Подкасти

Episode 216: Why Use MuleSoft with Data Cloud & Einstein Copilot with Akshata Sawant

Поглинання даних, запити та видалення записів через MuleSoft connectors і створення схеми за допомогою DataWeave. Співпраця MuleSoft API з Einstein Copilot для забезпечення складних операцій, як-от оновлення даних і автоматичне сповіщення електронною поштою.

Episode 217: Einstein Copilot Custom Actions with Mohith Shrivastava

Як розробники можуть використовувати Flow, Apex і шаблони запитів для створення динамічних інтерфейсів. Використання великих мовних моделей для гнучких підходів на основі мікросервісів у розробці чат-ботів.

1 Вподобання