Salesforce Dnipro Group Meet up

Привіт! :wave:

Мене звуть Єгор, я розробник/консультант Salesforce, і це вже моя третя зустріч Salesforce в Дніпрі. Цей мітап схожий на Salesforce групи в Америці та Європі, але, на жаль, в Україні через війну такі зустрічі стали рідкістю.

Теми наших зустрічей різноманітні, від Apex та LWC до того, як українським Salesforce-компаніям краще продавати свої послуги, обходити унікальні виклики для партнерів Salesforce в Україні. На нашому мітапі ти познайомишся з живими людьми, які щодня працюють в екосистемі Salesforce.

Приходь, якщо ти розробник, продажник, адміністратор, консультант чи просто вивчаєш Salesforce! Минулого разу роздавали чашки та футболки Salesforce. Тут можеш переглянути фото: посилання на фото.

Мітап запланований на 25 листопада в центрі Дніпра! Напиши, що прийдеш, і я надішлю тобі інформацію та контакти в приватному повідомленні. :slightly_smiling_face::date:

2 Вподобання

Привіт, з радістю зустрінусь :wave:

1 Вподобання

по поводу Сейлсфорс мерча, у них есть стор: https://www.salesforcestore.com/

цены вполне адекватные, но как говорится “За морем телушка — полушка, да рубль перевоз”, может для вас проще заказать сделать мерч на месте

ну и как прошла встреча?